Zorganizuj turniej tańca
z Kartą Zgłoszeń

Po co tracić czas na papierkową robotę?

shape image

Znasz to?

Turniej tańca to masa pracy - przyjmowanie zgłoszeń, przygotowanie list startowych, pilnowanie rozliczeń, ułożenie playlisty... Uczestnicy zasypują Cię mailami, a do tego trzeba jeszcze znaleźć czas na promocję eventu. Jak się z tym wszystkim wyrobić? Ech, znów Ciebie i Twoją ekipę czeka parę nieprzespanych nocy. Ale nie musi tak być.

Przygotuj turniej tańca dopięty na ostatni guzik.
Szybko, wygodnie i bez stresu

Karta Zgłoszeń to aplikacja stworzona przez organizatora turniejów tanecznych.
Ma wszystko czego potrzebujesz

Zapisy przez formularz online

Wygodna forma dla uczestnika jak i pewność dla Ciebie, dzięki błyskawicznym powiadomieniom email czy SMS. Koniec ze zgłoszeniami, które nie dotarły, stertą papierów czy tabelkami w Excelu.

Materiały w jednym miejscu

Dane dostępne 24h na dobę z komputera, tabletu czy telefonu. Zgubiony dokument czy zapodziana ścieżka dźwiękowa? Z backupem danych w chmurze nie ma na to szans!

Automatyzacja zadań

Faktury, listy i numery startowe, arkusze dla jury, dyplomy. Dwa kliknięcia i gotowe do wydruku. Paczka z muzyką uporządkowana według kolejności występów? Proszę bardzo.

Stałe wsparcie techniczne

Coś nie działa, a na drugi dzień konkurs? Daj znać. Mamy support online, który działa całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Na pewno pomożemy!

Brzmi nieźle? A to nie wszystko, co znajdziesz w Karcie Zgłoszeń

Załóż konto i przekonaj się, co potrafi cała aplikacja.

Wypróbuj za darmo

Zobacz, co mówią nasi Użytkownicy

A co, jeżeli nasza aplikacja nie spełni Twoich oczekiwań?

Nic. Jeśli Karta Zgłoszeń nie ułatwi organizacji turnieju, zwrócimy Ci pieniądze. Serio. Twoje uwagi pozwolą nam udoskonalić produkt - dzięki temu wszyscy wygrywają. Ale chwila - niczego nie musisz brać w ciemno.

Wypróbuj za darmo

Kontakt z nami

Szybki kontakt